Dwadzieścia lat na rynku... Skromne początki, ale pasja i upór które sprawiły, że możliwe stało sie to co było tylko marzeniem. To dlatego śmiało patrzymy w przyszłość, wiedząc że sprostamy nadchodzącym wyzwaniom.

Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowe technologie i nowoczesny park maszynowy wytwarzamy wyroby z drewna o najwyższej jakości. Stale powiększamy zakres naszej oferty, która w chwili obecnej obejmuje między innymi o okna pasywne i energooszczędne, drzwi zewnętrzne o wysokich parametrach cieplnych i akustycznych, stylowe drzwi wewnętrzne, indywidualnie projektowane kuchnie i elementy wystroju wnętrz. Opierając się na drewnie pozyskiwanym z gatunków europejskich jak i egzotycznych oraz stosując najnowocześniejsze rozwiązania techniczne jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych Klientów zarówno co do jakości jak i estetyki wykonania naszych produktów.

Doświadczenie ponad 20 lat praktyki umożliwia nam podejmowanie się trudnych wyzwań, zarówno ze strony inwestorów indywidualnych jak i instytucji. Szczególnie cenimy wiedzę zdobytą przy renowacji zabytków, dzięki czemu jesteśmy w tym zakresie wiodącą firmą w naszym regionie. Zapraszamy do zapoznania sie ze szczegółami naszej ofert oraz do obejrzenia naszych realizacji.