Wybór drzwi wewnętrznych to kluczowa sprawa dla naszych wnętrz. Mamy nadzieję, że zachwycimy Państwa pięknem naturalnego surowca, jakim jest drewno oraz forniry drzewne zastosowane w naszej szerokiej kolekcji klasycznych, ekskluzywnych i nowoczesnych drzwi drewnianych.

Firma Stolmir dotrzymuje kroku współczesnym trendom i podejmuje się nowych wyzwań realizując nowatorskie projekty w nowoczesnym stylu.

W naszej ofercie posiadamy wiele modeli drzwi wewnątrz lokalowych. Wykonujemy drzwi jedno i wieloskrzydłowe, przesuwne i obrotowe, z możliwością różnego rodzaju dostawek. Specjalizujemy się również produkcją drzwi filcowych i bezfelcowych na zawiasach widocznych bądź ukrytych.

Tworząc poszczególne modele kierujemy się estetyką, ale także pamiętamy o podstawowym zadaniu drzwi, jakim jest ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.

Bogactwo wariantów dostępnych w naszej ofercie, powstałych z kombinacji szlachetnego drewna, dekorowanych powierzchni, różnorodnych profili oraz przeszkleń umożliwia zaspokojenie najbardziej indywidualnych preferencji, pozwalając uzyskać doskonałą, wyjątkową atmosferę wnętrza. Wykończenie drzwi różnego rodzaju lakierami, farbami kryjących lub woskami sprawia, że każdy model ma indywidualny charakter.

Nasze drzwi to inwestycja na lata, pozwalająca na niezależne zmiany w aranżacji przestrzeni domowej, to nie tylko szeroki wybór wzorów i kolorów, ale także gwarancja jakości. U jej podstaw stoi ponad 20-letnie doświadczenie w branży, wykorzystanie w produkcji nowoczesnych technologii i dobrych gatunkowo materiałów.


Realizujemy indywidualne projekty oraz wizje projektantów.